Biuro rachunkowe - usługi finansowo-księgowe

o nas

Witamy
 

Biuro Rachunkowe MTX świadczy kompleksowe usługi skierowane przede wszystkim do przedsiębiorców a także osób fizycznych, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Kompleksowość usług w zakresie obsługi księgowej i kadrowo – płacowej możliwa jest dzięki wykorzystaniu naszej wiedzy i doświadczenia.
Fachowość i wiedza oraz duże doświadczenie sprawia, że jesteśmy solidnym partnerem dla naszych klientów.
Wieloletnie doświadczenie oraz częste szkolenia z zakresu prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych oraz bieżące aktualizowanie wiedzy z zakresu zmieniającego się prawa jest gwarancją usług księgowych na najwyższym poziomie

 

O firmie

Biuro Rachunkowe MTX powstało z myślą o zapewnieniu kompleksowej obsługi podmiotów gospodarczych. Zapewniamy pełną obsługę z zakresu księgowości, płac, ubezpieczeń społecznych oraz kadr. Nasza oferta jest bardzo szeroka, ponieważ obsługujemy podmioty o różnej formie prawnej oraz profilu działalności. Między innymi są to , jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki cywilne oraz spółki z o.o.

Wieloletnie doświadczenie oraz częste szkolenia z zakresu prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych oraz bieżące aktualizowanie wiedzy z zakresu zmieniającego się prawa jest gwarancją obsługi na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy prowadzenie księgowości Państwa firmy w sposób rzetelny i zgodny z obowiązującymi przepisami.
Ponosimy pełną odpowiedzialność za prowadzenie Państwa księgowości.
W ramach obsługi naszych klientów dodatkowo oferujemy pomoc w wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych i aktualizacyjnych, reprezentowanie w kontaktach z Urzędem Skarbowym oraz porządkowanie dokumentów księgowych.

Świadczymy usługi na terenie całego województwa śląskiego. W ramach zawartej umowy bezpłatnie odbieramy dokumenty w siedzibie klienta.

Właściciel biura posiada licencję Ministerstwa Finansów uprawniającą do prowadzenia biura rachunkowego oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotów usługowo prowadzących księgi rachunkowe.